Zespół Projektu Laboratorium Użyteczności

Paweł MarzecPaweł Marzec - koordynator projektu.
Uczestnik III roku studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Historycznych UMK. Główne zainteresowania badawcze to: ergonomia programów interaktywnych, nowoczesne media, społeczeństwo wiedzy. Poza godzinami pracy badawczej miłośnik kaktusów i literatury pieknej.

Adam DycAdam Dyc
Jestem studentem czwartego roku Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Moja praca licencjacka ma tytuł "Chicago Public Library jako biblioteczny serwis informacyjny". W pracy magisterskiej mam zamiar opisać i porównać serwisy innych bibliotek, w tym również krajowe. Wolne chwile z chęcią spędzam na świeżym powietrzu.

Paulina ŁapińskaPaulina Łapińska
Jestem studentką czwartego roku Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa oraz pierwszego roku Prawa w trybie wieczorowym na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Interesuję się prawniczymi bazami danych, Ukrytym Internetem, psychologią i kinezjologią edukacyjną. W wolnych chwilach uwielbiam gotować dla przyjaciół, czytać i rozwijać moje pasje.

Dominik Miroslaw PiotrowskiDominik Mirosław Piotrowski
Jestem studentem na kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Do moich zainteresowań należą Desktop Publishing, grafika książkowa oraz komputerowa. W wolnym czasie uprawiam tenis stołowy oraz oddaję się ukochanej literaturze.

Ewelina RybkaEwelina Rybka
Studentka I UM informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Lubi dobrą muzykę i film. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem pracy magisterskiej, która dotyczy zarządzania bezpieczeństwem sieci. Pozostałe zainteresowania to: marketing biblioteczny, nowoczesne trendy w mediach i ich zastosowanie w bibliotece, formy promocji książki, informacja naukowa w Polsce i innych krajach, e-learning.

Marta WontorowskaMarta Wontorowska
Obecnie studiuję Informację Naukową i Bibliotekoznawstwo oraz Zarządzanie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuję się zarządzaniem wiedzą, elementami Internetu drugiej generacji (Web 2.0) oraz fotografią. W wolnym czasie podróżuję, fotografuję oraz czytam.